Oferujemy naszym
gościom najlepszy
pobyt w Krakowie !

Zapoznaj się
z ofertą hostelu >>

O Hostelu

Hollywood Hostel położony jest niemal w samym centrum Krakowa, 4min spacerem od Rynku Głównego. Obiekt utrzymany jest w klimacie gwiazd amerykańskiego kina urządzony w nowoczesny sposób. Na każdym kroku spotkasz się twarzą w twarz z Paulem Newmanem, Marilyn Monroe, czy Ojcem Chrzestnym.

Z chwilą pojawienia się w naszym hostelu czekają na Ciebie same przyjemności. Oddajemy Ci do dyspozycji wygodny pokój wspólny, w którym możesz odpocząć po podróży, poczuć się swobodnie i nieskrępowanie oraz spotkać ludzi z całego świata.

Do dyspozycji mamy komfortowe pokoje dwuosobowe z prywatnymi łazienkami , trzyosobowe, wieloosobowe (6-10 osób) a także apartamenty. Każdy z pokoi wieloosobowych wyposażony jest w zamykane szafki dla gości. Nasi goście mogą skorzystać z  w pełni wyposażonej, ogólnodostępnej kuchni. Wszystkie pokoje dysponują bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. W cenę wliczona jest pościel i śniadanie. Pomożemy Ci w zorganizowaniu wycieczek do Wieliczki, Zakopanego, Oświęcimia… Na bieżąco zostaną Ci udzielone informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych i planowanych imprezach.

© 2014 Hollywood Hostel. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: www.eniteo.pl